Nieruchomości

Wynajem pomieszczeń biurowych

70-382 Szczecin ul. Jagiellońska 39 b

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe w standardzie B. Lokalizacja budynku przy ulicy Jagiellońskiej 39b naprzeciwko "Polmosu", na tak zwanej górce, ma wszystkie zalety śródmieścia, bez jego wad. Wokół jest cicho i zielono, a dostęp komunikacyjny jest łatwy. Zadbaliśmy o estetykę otoczenia i w miarę możliwości terenowych zapewniliśmy miejsca postojowe obok budynku. Po jego gruntownej modernizacji obiekt wyposażony jest między innymi w zintegrowaną sieć IT, szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz nowoczesne łącza telekomunikacyjne. Budynek jest stale dozorowany i dostępny bez ograniczeń.

Doskonała lokalizacja

Blisko ścisłego centrum Szczecina

Bezpieczeństwo i wygoda

Budynek po modernizacji pod stałym nadzorem

Rozbudowana sieć IT

Nowoczesne łącza internetowe i telekomunikacyjne.

Mieszkania i apartamenty na wynajem

Szczecin, Międzyzdroje, Wolin

Posiadamy w zasobach eleganckie mieszkania w Szczecinie, apartamenty hotelowe w Międzyzdrojach oraz dom-pensjonat nad jeziorem Warnowo na wyspie Wolin. Na zabudowę pensjonatową czekają także położone nad wolińskimi jeziorami Kołczewo i Warnowo działki budowlane. 

Działki budowlane pod inwestycje

Odrębnym obszarem możliwośœci inwestycyjnych są pozyskane ostatnio tereny pod zabudowę handlowo-usługową w pobliżu modernizowanej wciąż drogi ekspresowej S3, obok węzłów "Brzozowo" oraz "Międzyzdroje".

Skontaktuj się z nami

Profesjonalna obsługa sprzedaży